لودینگ

مراکز فروش ویژه سنگ تراورتن اصفهان

اگر شما قصد خرید مستقیم تراورتن از اصفهان را دارید قطعا این سوال برای شما پیش آمده که از چه مراکزی باید اقدام به خرید آن کرد. در این بخش قصد داریم تا معرفی از مراکز فروش سنگ تراورتن در اصفهان برای شما داشته باشیم،پس تا انتها با ما همراه باشید.

مرکز فروش تراورتن اصفهان

سنگ های تراورتن در بازارهای سنگ اصفهان از قیمت های متفاوتی برخوردار هستند و مهمترین عامل در این تفاوت قیمتی مربوط به درجه بندی و برند معادن سنگ مورد نظر است که در این بخش قصد شرح کامل آنرا نداشته و در بخش مربوطه سعی کرده ایم تا به صورت اختصاصی به بررسی آن بپردازیم. مهمترین مشخصه بارز سنگ های تراورتن داشتن تنوع رنگ آنها است و برای هر زمینه رنگی معادن متعددی در ایران وجود دارد. برای نمونه اگر شما قصد دارید تا از سنگی با زمینه رنگ استفاده کنید می توان به معادن تراورتن عباس آباد،آتشکوه و دره بخاری اشاره کرد. پس در نتیجه به دلیل تنوع بالا تراورتن، نیاز است تا قبل از خرید از مشاوره کارشناسان خبره در این بخش استفاده کنید.

مرکز فروش تراورتن اصفهان

به صورت کلی ما تنها از شهرک ها و مناطقی نام می بریم که در آنها کارخانه های تولید سنگ تراورتن وجود دارد که می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • شهرک صنعتی رضوانشهر: این شهرک صنعتی بیش از 300 واحد تولیدی دارد که اکثریت آنها در زمینه تولید تراورتن فعالیت دارند و سنگبری اعتماد نیز در این شهرک صنعتی قرار دارد.
  • شهرک صنعتی محمودآباد: این شهرک صنعتی در شهرستان خمینی شهر قرار دارد.
  • منطقه صنعتی دولت آباد
  • منطقه صنعتی پلیس راه نجف آباد

اگر بررسی از چگونگی خرید تراورتن در دو شهرک صنعتی رضوانشهر و محمودآباد به عنوان قطب های تولید تراورتن در اصفهان داشته باشید، قطعا متوجه خواهید شد که قیمت تراورتن در شهرک صنعتی رضوانشهر نسبت به محمودآباد مناسبتر است. با تحقیقات میدانی که انجام دادیم متوجه شدیم که اکثریت انباردارها با کارخانه های واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر کار می کنند و به همین دلیل زمانی که شما برای ساختمان خود مراجعه می کنید با قیمت مناسبتری مواجه خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

اطلاعات تماس

تلفن
09132892900
آدرس
اصفهان-تیران-شهرک صنعتی رضوانشهر-خیابان سوم غربی-سنگبری اعتماد
ایمیل
etemadstone@gmail.com